FFA.3E.314.CLAC75Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.3E.314.CLAC75Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 14POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.3E.314.CLAC75Z.pdf
  • Mezua
FFA.3E.314.CLAC75Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.3E.314.CLAC75Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 14POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5623 pcs Datuen fitxa FFA.3E.314.CLAC75Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 314 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3E
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 14
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome