FFA.3E.312.CLAC65Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.3E.312.CLAC65Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.3E.312.CLAC65Z.pdf
  • Mezua
FFA.3E.312.CLAC65Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.3E.312.CLAC65Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4716 pcs Datuen fitxa FFA.3E.312.CLAC65Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 312 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3E
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 8A
Harremanetarako materiala Brass, Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)