FFA.2S.304.CLAC52Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.2S.304.CLAC52Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.2S.304.CLAC52Z.pdf
  • Mezua
FFA.2S.304.CLAC52Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.2S.304.CLAC52Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6017 pcs Datuen fitxa FFA.2S.304.CLAC52Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 15A
Harremanetarako materiala Brass, Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)