FFA.1S.306.CLAC62
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.1S.306.CLAC62
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.1S.306.CLAC62.pdf
  • Mezua
FFA.1S.306.CLAC62ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.1S.306.CLAC62 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2966 pcs Datuen fitxa FFA.1S.306.CLAC62.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 6
Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7A
Harremanetarako materiala Brass, Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.224" ~ 0.244" (5.70mm ~ 6.20mm)
Backshell materiala, Plate Brass, Chrome eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FFA.1S.306.CLAC62Z
FFA.1S.306.CLAC62Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP