FFA.1S.306.CLAC37Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.1S.306.CLAC37Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.1S.306.CLAC37Z.pdf
  • Mezua
FFA.1S.306.CLAC37Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.1S.306.CLAC37Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3654 pcs Datuen fitxa FFA.1S.306.CLAC37Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7A
Harremanetarako materiala Brass, Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.126" ~ 0.146" (3.20mm ~ 3.70mm)