FFA.1S.305.CLAC57
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.1S.305.CLAC57
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 5POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.1S.305.CLAC57.pdf
  • Mezua
FFA.1S.305.CLAC57ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.1S.305.CLAC57 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3845 pcs Datuen fitxa FFA.1S.305.CLAC57.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 305 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 5
Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7A, 10A
Harremanetarako materiala Brass, Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.205" ~ 0.224" (5.20mm ~ 5.70mm)
Backshell materiala, Plate Brass, Chrome eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FFA.1S.305.CLAC42
FFA.1S.305.CLAC42
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN CIRC PLUG 5POS SOLDER CUP
Stockean: 2004 pcs
Deskarga: FFA.1S.305.CLAC42.pdf
RFQ
FFA.1S.305.CLAC57Z
FFA.1S.305.CLAC57Z
fabrikatzaileak: LEMO