FFA.1S.305.CLAC37
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.1S.305.CLAC37
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 5POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.1S.305.CLAC37.pdf
  • Mezua
FFA.1S.305.CLAC37ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.1S.305.CLAC37 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6669 pcs Datuen fitxa FFA.1S.305.CLAC37.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 305 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 5
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A, 10A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.126" ~ 0.146" (3.20mm ~ 3.70mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome