FFA.1E.305.CLAC45
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.1E.305.CLAC45
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 5POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.1E.305.CLAC45.pdf
  • Mezua
FFA.1E.305.CLAC45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.1E.305.CLAC45 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3680 pcs Datuen fitxa FFA.1E.305.CLAC45.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 305 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1E
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 5
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A, 10A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome