FFA.0S.304.CYCK52Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.0S.304.CYCK52Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS GOLD CRIMP
Fitxak: FFA.0S.304.CYCK52Z.pdf
  • Mezua
FFA.0S.304.CYCK52Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.0S.304.CYCK52Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4042 pcs Datuen fitxa FFA.0S.304.CYCK52Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome