FFA.0S.302.CLAK68
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.0S.302.CLAK68
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.0S.302.CLAK68.pdf
  • Mezua
FFA.0S.302.CLAK68ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.0S.302.CLAK68 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3375 pcs Datuen fitxa FFA.0S.302.CLAK68.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 302 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 10A
Harremanetarako materiala Brass, Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.268" (6.80mm)