FFA.0S.302.CLAK52
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.0S.302.CLAK52
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.0S.302.CLAK52.pdf
  • Mezua
FFA.0S.302.CLAK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.0S.302.CLAK52 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4160 pcs Datuen fitxa FFA.0S.302.CLAK52.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 302 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 10A
Harremanetarako materiala Brass, Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Backshell materiala, Plate Brass, Chrome eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FFA.0S.302.CLAK52Z
FFA.0S.302.CLAK52Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP