FFA.0S.302.CLAC17Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.0S.302.CLAC17Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.0S.302.CLAC17Z.pdf
  • Mezua
FFA.0S.302.CLAC17Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.0S.302.CLAC17Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4214 pcs Datuen fitxa FFA.0S.302.CLAC17Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 302 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.051" ~ 0.067" (1.30mm ~ 1.70mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome