FFA.0S.116.CLAC37
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.0S.116.CLAC37
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.0S.116.CLAC37.pdf
  • Mezua
FFA.0S.116.CLAC37ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.0S.116.CLAC37 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6262 pcs Datuen fitxa FFA.0S.116.CLAC37.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 116 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0S
Packaging Bulk Beste izenak Q11358260
Orientazio Keyed Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Posizio kopurua 1 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 12A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.126" ~ 0.146" (3.20mm ~ 3.70mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome