EGG.6E.106.CLL
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EGG.6E.106.CLL
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC RCPT 106POS SOLDER CUP
Fitxak: EGG.6E.106.CLL.pdf
  • Mezua
EGG.6E.106.CLLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EGG.6E.106.CLL fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC RCPT 106POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6467 pcs Datuen fitxa EGG.6E.106.CLL.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 106 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 6E
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 106
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 106 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 2A