CNB.M19.GYMR
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CNB.M19.GYMR
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: CNB.M19.GYMR.pdf
  • Mezua
CNB.M19.GYMRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CNB.M19.GYMR fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6883 pcs Datuen fitxa CNB.M19.GYMR.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M19 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala -