CLH.M34.GLAG
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLH.M34.GLAG
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 34PS GOLD SOLDER
Fitxak: CLH.M34.GLAG.pdf
  • Mezua
CLH.M34.GLAGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLH.M34.GLAG fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT MALE 34PS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4787 pcs Datuen fitxa CLH.M34.GLAG.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M34 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio H
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock
Deskribapen zehatza 34 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 1.5A
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Gray Kable irekitzea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CLH02(TE16L,Q)
CLH02(TE16L,Q)
fabrikatzaileak: Toshiba Semiconductor and Storage
deskribapena: DIODE GEN PURP 300V 3A L-FLAT
Stockean: 5931 pcs
Deskarga: CLH02(TE16L,Q).pdf
RFQ
CLH-41-20030
CLH-41-20030
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: RELAY TIME DELAY 30SEC 10A 277V
Stockean: 6857 pcs
Deskarga: CLH-41-20030.pdf
RFQ
deskribapena: RELAY TIME DELAY 10SEC 10A 277V
Stockean: 497 pcs
Deskarga: CLH-41-30010.pdf
CLH03(TE16R,Q)
CLH03(TE16R,Q)
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 3A L-FLAT
Deskarga: CLH03(TE16R,Q).pdf
CLH01(TE16L,Q)
CLH01(TE16L,Q)
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 3A L-FLAT