CLB.M16.GYMG
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLB.M16.GYMG
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: CLB.M16.GYMG.pdf
  • Mezua
CLB.M16.GYMGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLB.M16.GYMG fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6679 pcs Datuen fitxa CLB.M16.GYMG.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M16 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala -