CFB.M19.GYC.C92NZ
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CFB.M19.GYC.C92NZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: CFB.M19.GYC.C92NZ.pdf
  • Mezua
CFB.M19.GYC.C92NZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CFB.M19.GYC.C92NZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5570 pcs Datuen fitxa CFB.M19.GYC.C92NZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M19 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black, Gray
Kable irekitzea 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)