CAB.M26.SLA.C72G
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CAB.M26.SLA.C72G
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Fitxak: CAB.M26.SLA.C72G.pdf
  • Mezua
CAB.M26.SLA.C72Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CAB.M26.SLA.C72G fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4421 pcs Datuen fitxa CAB.M26.SLA.C72G.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M26 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Gray
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Polyetherimide (PEI)