CAB.015.NLC.C92RZ
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CAB.015.NLC.C92RZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: CAB.015.NLC.C92RZ.pdf
  • Mezua
CAB.015.NLC.C92RZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CAB.015.NLC.C92RZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4109 pcs Datuen fitxa CAB.015.NLC.C92RZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 11 (10 + 1 Fluidic)
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black, Red
Kable irekitzea 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)
eskaerak Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CAB.058
CAB.058
fabrikatzaileak: Taoglas
deskribapena: CBL ASSY SMA JACK 1.969"
Stockean: 10142 pcs
Deskarga: CAB.058.pdf
RFQ
CAB.015.NLC.C92E
CAB.015.NLC.C92E
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN INLINE PLUG
Stockean: 3099 pcs
Deskarga:
RFQ
CAB.616
CAB.616
fabrikatzaileak: Taoglas
deskribapena: CBL ASSY SMA-MHF1 3.937"
Deskarga: CAB.616.pdf
CAB.622
CAB.622
deskribapena: CBL ASSY RPSMA-MHF1 7.874"
Deskarga: CAB.622.pdf
CAB.015.NLC.C92K
CAB.015.NLC.C92K
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN INLINE PLUG
Deskarga:
CAB.628
CAB.628
deskribapena: CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"