A009-D-V-2100
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
A009-D-V-2100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A009-D-V-2100
Fabrikatzaileak / Marka: LEDdynamics, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC BUCK 16V 2.1A
Fitxak: A009-D-V-2100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
100 pcs
  • Mezua
A009-D-V-2100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A009-D-V-2100 fabrikatzailea LEDdynamics, Inc.
deskribapena LED DRIVER CC BUCK 16V 2.1A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4592 pcs Datuen fitxa A009-D-V-2100.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 16V (Max)
Tentsioa - Sarrera (min) 10V Tentsioa - Input (Max) 32V
Mota Constant Current topologia Buck
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Series BuckBlock™ A009 balorazio -
Energia (Watts) 34W Beste izenak 788-1036
A009DV2100
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak SCP
Eraginkortasuna 90% dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza 2.1A 16V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 2.1A