7021-D-I-350
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
7021-D-I-350 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7021-D-I-350
Fabrikatzaileak / Marka: LEDdynamics, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED SUPP CC BUCK 32V 350MA 7SIP
Fitxak: 7021-D-I-350.pdf
  • Mezua
7021-D-I-350ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7021-D-I-350 fabrikatzailea LEDdynamics, Inc.
deskribapena LED SUPP CC BUCK 32V 350MA 7SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4930 pcs Datuen fitxa 7021-D-I-350.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 32V (Max)
Tentsioa - Sarrera (min) 7V Tentsioa - Input (Max) 32V
Mota Constant Current topologia Buck
Tamaina / dimentsioa 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm) Series BuckPlus™ 7021
Energia (Watts) 11W Packaging Bulk
Pakete / kasua 7-SIP Module Beste izenak 788-1012
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, SCP
Eraginkortasuna 95% dimming Analog
Deskribapen zehatza 350mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 350mA
Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
7021-D-I-1000
7021-D-I-1000
fabrikatzaileak: LEDdynamics, Inc.
deskribapena: LED SUPPLY CC BUCK 32V 1A 7SIP