7007-PW740-N
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
LEDdynamics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7007-PW740-N
Fabrikatzaileak / Marka: LEDdynamics, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED ENDOR STAR MODULE WHT
Fitxak: 7007-PW740-N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
7007-PW740-Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7007-PW740-N fabrikatzailea LEDdynamics, Inc.
deskribapena LED ENDOR STAR MODULE WHT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7467 pcs Datuen fitxa 7007-PW740-N.pdf
Uhin-luzera - Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) -
Angeluen ikuspegia - Mota LED Module
Tenperatura - Test 25°C Tamaina / dimentsioa 19.90mm L x 19.90mm W
Series Endor Star™ Packaging -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test -
Argiaren emisioaren azalera (LES) 10.68mm Diameter Lente mota Domed
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 3.58mm
Flux @ Current / Temperature - Test 315 lm (Typ) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Endor Star™ White, Neutral Starboard Uneko - Test 350mA
Uneko - Geh 700mA konfigurazioa Starboard