3023-D-N-500
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
3023-D-N-500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3023-D-N-500
Fabrikatzaileak / Marka: LEDdynamics, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC BUCK 32V 500MA
Fitxak: 3023-D-N-500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
100 pcs
  • Mezua
3023-D-N-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3023-D-N-500 fabrikatzailea LEDdynamics, Inc.
deskribapena LED DRIVER CC BUCK 32V 500MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7379 pcs Datuen fitxa 3023-D-N-500.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 32V (Max)
Tentsioa - Sarrera (min) 5V Tentsioa - Input (Max) 32V
Mota Constant Current topologia Buck
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)
Series BuckPuck™ 3021/3023 balorazio -
Energia (Watts) 16W Beste izenak 3023DN500
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak SCP
Eraginkortasuna 95% dimming -
Deskribapen zehatza 500mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 500mA
Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3023-D-E-500P
3023-D-E-500P
fabrikatzaileak: LEDdynamics, Inc.
deskribapena: LED DRIVER CC BUCK 32V 500MA
Stockean: 4751 pcs
Deskarga: 3023-D-E-500P.pdf
RFQ
3023001-01M
3023001-01M
fabrikatzaileak: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena: CABLE USB 3.0 A TO A 3.28'