3021-A-N-500
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
3021-A-N-500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3021-A-N-500
Fabrikatzaileak / Marka: LEDdynamics, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED SUPP CC AC/DC 32V 500MA 7SIP
Fitxak: 3021-A-N-500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
3021-A-N-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3021-A-N-500 fabrikatzailea LEDdynamics, Inc.
deskribapena LED SUPP CC AC/DC 32V 500MA 7SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5466 pcs Datuen fitxa 3021-A-N-500.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 32V (Max)
Tentsioa - Sarrera (min) 7VAC Tentsioa - Input (Max) 24VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Tamaina / dimentsioa 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm) Series BuckPuck™ 3021
Energia (Watts) 16W Packaging Bulk
Pakete / kasua 7-SIP Module, 6 Leads Beste izenak 3021AN500
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, SCP
Eraginkortasuna 95% dimming -
Deskribapen zehatza 500mA 32V (Max) Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 500mA