UMZ12NT106
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMZ12NT106 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMZ12NT106
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 12V 200MW UMD3
Fitxak: UMZ12NT106.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
UMZ12NT106ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMZ12NT106 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 12V 200MW UMD3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 829244 pcs Datuen fitxa UMZ12NT106.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 12V tolerantzia ±8%
Hornitzaileen gailuen paketea UMD3 Series -
Energia - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-70, SOT-323 Beste izenak UMZ12NT106-ND
UMZ12NT106TR
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 12V 200mW ±8% UMD3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 9V konfigurazioa 1 Pair Common Anode