UDZTE-175.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UDZTE-175.6B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UDZTE-175.6B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.6V 200MW UMD2
Fitxak: UDZTE-175.6B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
UDZTE-175.6Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UDZTE-175.6B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 5.6V 200MW UMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 965349 pcs Datuen fitxa UDZTE-175.6B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.6V tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea UMD2 Series -
Energia - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-90, SOD-323F Beste izenak UDZTE-175.6B-ND
UDZTE-175.6BTR
UDZTE1756B
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 60 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 5.6V 200mW ±2% Surface Mount UMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 2.5V Oinarriaren zati kopurua UDZ5V6