UCR18EVHFSR043
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR18EVHFSR043 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCR18EVHFSR043
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 0.043 OHM 1% 1/2W 1206
Fitxak: 1.UCR18EVHFSR043.pdf2.UCR18EVHFSR043.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UCR18EVHFSR043ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCR18EVHFSR043 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 0.043 OHM 1% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111814 pcs Datuen fitxa 1.UCR18EVHFSR043.pdf2.UCR18EVHFSR043.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series UCR Erresistentzia 43 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RHM1316CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 43 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film