UCR10EVHFSR025
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR10EVHFSR025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCR10EVHFSR025
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 0.025 OHM 1% 1/3W 0805
Fitxak: UCR10EVHFSR025.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UCR10EVHFSR025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCR10EVHFSR025 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 0.025 OHM 1% 1/3W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122365 pcs Datuen fitxa UCR10EVHFSR025.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series UCR Erresistentzia 25 mOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RHM1285CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 25 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film