UCR01MVPFSR068
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR01MVPFSR068 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCR01MVPFSR068
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 0.068 OHM 1% 1/8W 0402
Fitxak: UCR01MVPFSR068.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
UCR01MVPFSR068ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCR01MVPFSR068 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 0.068 OHM 1% 1/8W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 869031 pcs Datuen fitxa UCR01MVPFSR068.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Series UCR Erresistentzia 68 mOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RHM1237TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.017" (0.43mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 68 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film