TRR10EZPJ100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR10EZPJ100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TRR10EZPJ100
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: TRR10EZPJ100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
TRR10EZPJ100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TRR10EZPJ100 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4600264 pcs Datuen fitxa TRR10EZPJ100.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TRR Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Konposizio Thick Film