TRR01MZPJ5R1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR01MZPJ5R1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TRR01MZPJ5R1
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.1 OHM 5% 1/16W 0402
Fitxak: TRR01MZPJ5R1.pdf
  • Mezua
TRR01MZPJ5R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TRR01MZPJ5R1 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 5.1 OHM 5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8023767 pcs Datuen fitxa TRR01MZPJ5R1.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -250/ +500ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series TRR Erresistentzia 5.1 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.1 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Konposizio Thick Film