TRR01MZPF4530
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR01MZPF4530 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TRR01MZPF4530
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 453 OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: TRR01MZPF4530.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
TRR01MZPF4530ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TRR01MZPF4530 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 453 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6183059 pcs Datuen fitxa TRR01MZPF4530.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series TRR Erresistentzia 453 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RHM45.3BHTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur
Failure Rate - Deskribapen zehatza 453 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film