TDZVTR22
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TDZVTR22 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TDZVTR22
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena SMALL MOLD TYPE ZENER DIODE FOR
Fitxak: 1.TDZVTR22.pdf2.TDZVTR22.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TDZVTR22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TDZVTR22 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena SMALL MOLD TYPE ZENER DIODE FOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159785 pcs Datuen fitxa 1.TDZVTR22.pdf2.TDZVTR22.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 22V tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2M Series -
Energia - Max 500mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TDZVTR22CT
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Zener Diode 22V 500mW ±10% Surface Mount TUMD2M Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 16V