TDZVTR10
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TDZVTR10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TDZVTR10
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena SMALL MOLD TYPE ZENER DIODE FOR
Fitxak: 1.TDZVTR10.pdf2.TDZVTR10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
TDZVTR10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TDZVTR10 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena SMALL MOLD TYPE ZENER DIODE FOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 999991 pcs Datuen fitxa 1.TDZVTR10.pdf2.TDZVTR10.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 10V tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2M Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TDZVTR10TR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Zener Diode 10V 500mW ±10% Surface Mount TUMD2M Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 6V