TCFGA1E475M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCFGA1E475M8R
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 20% 25V 1206
Fitxak: 1.TCFGA1E475M8R.pdf2.TCFGA1E475M8R.pdf
  • Mezua
TCFGA1E475M8Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCFGA1E475M8R fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena CAP TANT 4.7UF 20% 25V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6430 pcs Datuen fitxa 1.TCFGA1E475M8R.pdf2.TCFGA1E475M8R.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TCFG Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak Fail Safe with Built-in Fuse
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 4.7µF