TCFGA0J336M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCFGA0J336M8R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCFGA0J336M8R
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206
Fitxak: 1.TCFGA0J336M8R.pdf2.TCFGA0J336M8R.pdf
  • Mezua
TCFGA0J336M8Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCFGA0J336M8R fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2928 pcs Datuen fitxa 1.TCFGA0J336M8R.pdf2.TCFGA0J336M8R.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TCFG Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 511-1478-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak Fail Safe with Built-in Fuse Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 33µF