TCA1A225M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCA1A225M8R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCA1A225M8R
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206
Fitxak: TCA1A225M8R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
TCA1A225M8Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCA1A225M8R fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 668595 pcs Datuen fitxa TCA1A225M8R.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TC Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 511-1456-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.6 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 5.6 Ohm
kapazitantzia 2.2µF