SML-A12WTT86J
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-A12WTT86J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SML-A12WTT86J
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A
Fitxak: SML-A12WTT86J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SML-A12WTT86Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SML-A12WTT86J fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191724 pcs Datuen fitxa SML-A12WTT86J.pdf
Uhin - gailurra - Uhin - dominatzailea 590nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2V Angeluen ikuspegia -
Hornitzaileen gailuen paketea 1611(0605) Tamaina / dimentsioa 1.60mm L x 1.15mm W
Series EXCELED™ Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, No Lead Beste izenak 846-1174-1
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 63mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.55mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.65mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, No Lead
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard