SLR-332MGT32
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLR-332MGT32
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena LED GREEN DIFFUSED T/H
Fitxak: SLR-332MGT32.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SLR-332MGT32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLR-332MGT32 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena LED GREEN DIFFUSED T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 802382 pcs Datuen fitxa SLR-332MGT32.pdf
Uhin - gailurra 563nm Uhin - dominatzailea -
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.1V Angeluen ikuspegia 75°
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa -
Series SLR-332 Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak SLR-332MGT32L
SLR-332MGT32M
SLR-332MGT32N
SLR-332MGT32P
SLR332MGT32
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 16mcd Lentearen gardentasuna Diffused
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 3.20mm Lente kolorea Green
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 4.60mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Green LED Indication - Discrete 2.1V Radial
Uneko - Test 10mA konfigurazioa Standard