SLA580BC4TT32
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SLA580BC4TT32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLA580BC4TT32
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena LED BLUE CLEAR T-1 3/4 T/H
Fitxak: SLA580BC4TT32.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SLA580BC4TT32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLA580BC4TT32 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena LED BLUE CLEAR T-1 3/4 T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165609 pcs Datuen fitxa SLA580BC4TT32.pdf
Uhin - gailurra - Uhin - dominatzailea 470nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3.2V Angeluen ikuspegia 10°
Hornitzaileen gailuen paketea T-1 3/4 Tamaina / dimentsioa -
Series - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak SLA580BC4TT32XM
SLA580BC4TT32XN
SLA580BC4TT32XP
SLA580BC4TT32XQ
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 1500mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4), 5.00mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 8.70mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.2V Radial
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard