SFR01MZPF10R0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFR01MZPF10R0
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 10 OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: SFR01MZPF10R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
SFR01MZPF10R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFR01MZPF10R0 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 10 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10008016 pcs Datuen fitxa SFR01MZPF10R0.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Series SFR Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Konposizio Thick Film