RSX201LAM30TFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSX201LAM30TFTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSX201LAM30TFTR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Fitxak: 1.RSX201LAM30TFTR.pdf2.RSX201LAM30TFTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
RSX201LAM30TFTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSX201LAM30TFTR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 530338 pcs Datuen fitxa 1.RSX201LAM30TFTR.pdf2.RSX201LAM30TFTR.pdf
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V Hornitzaileen gailuen paketea PMDTM
Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io) Series Automotive, AEC-Q101
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-128
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 30V 2A Surface Mount PMDTM
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 150µA @ 30V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 2A