RSX051VAM30TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSX051VAM30TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSX051VAM30TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 500MA TUMD2M
Fitxak: 1.RSX051VAM30TR.pdf2.RSX051VAM30TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
RSX051VAM30TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSX051VAM30TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 500MA TUMD2M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1445948 pcs Datuen fitxa 1.RSX051VAM30TR.pdf2.RSX051VAM30TR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 390mV @ 500mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2M Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 30V 500mA Surface Mount TUMD2M Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200µA @ 30V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 500mA Capacitance @ Vr, F -