RSS125N03TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSS125N03TB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSS125N03TB
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 12.5A 8-SOIC
Fitxak: RSS125N03TB.pdf
  • Mezua
RSS125N03TBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSS125N03TB fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 30V 12.5A 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4074 pcs Datuen fitxa RSS125N03TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) 20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOP
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.9 mOhm @ 12.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak RSS125N03TB-ND
RSS125N03TBTR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1670pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 12.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 12.5A (Ta)