RSR010N10TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSR010N10TL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSR010N10TL
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 1.0A TSMT3
Fitxak: RSR010N10TL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RSR010N10TLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSR010N10TL fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 100V 1.0A TSMT3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114489 pcs Datuen fitxa RSR010N10TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TSMT3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 520 mOhm @ 1A, 10V
Power Dissipation (Max) 540mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-96 Beste izenak RSR010N10TLCT
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 140pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 3.5nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 1A (Ta) 540mW (Ta) Surface Mount TSMT3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1A (Ta)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RSRC00017BK3
RSRC00017BK3
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: RACK - COMBINATION RAILS
Stockean: 1844 pcs
Deskarga: RSRC00017BK3.pdf
RFQ
RSR025N03TL
RSR025N03TL
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 30V 2.5A TSMT3
Stockean: 382256 pcs
Deskarga: RSR025N03TL.pdf
RFQ
RSRK 30-838/15M
RSRK 30-838/15M
fabrikatzaileak: Lumberg Automation
deskribapena: CORD 3POS PLUG-SCKT 15M 16AWG
Deskarga: RSRK 30-838/15M.pdf
deskribapena: CORD 3POS PLUG-SCKT 3M 16AWG