RRR015P03TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RRR015P03TL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RRR015P03TL
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 30V 1.5A TSMT3
Fitxak: RRR015P03TL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RRR015P03TLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RRR015P03TL fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 30V 1.5A TSMT3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176717 pcs Datuen fitxa RRR015P03TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TSMT3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 1.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 540mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-96 Beste izenak RRR015P03TLCT
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 230pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.5nC @ 10V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza P-Channel 30V 1.5A (Ta) 540mW (Ta) Surface Mount TSMT3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1.5A (Ta)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FDB8444
FDB8444
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 40V 70A TO-263AB
Stockean: 100595 pcs
Deskarga: FDB8444.pdf
RFQ
DMPH4015SSS-13
DMPH4015SSS-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: MOSFET P-CHANNEL 40V 11.4A 8SO
Stockean: 145799 pcs
Deskarga: DMPH4015SSS-13.pdf
RFQ
RRR-2
RRR-2
fabrikatzaileak: Essentra Components
deskribapena: RIVET PUSH 0.315" NYLON BLACK