RRH050P03TB1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RRH050P03TB1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RRH050P03TB1
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 30V 5A SOP8
Fitxak: RRH050P03TB1.pdf
  • Mezua
RRH050P03TB1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RRH050P03TB1 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 30V 5A SOP8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5304 pcs Datuen fitxa RRH050P03TB1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOP
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max) 650mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak RRH050P03TB1TR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 850pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 9.2nC @ 5V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza P-Channel 30V 5A (Ta) 650mW (Ta) Surface Mount 8-SOP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)