RQ6E055BNTCR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ6E055BNTCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RQ6E055BNTCR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 5.5A TSMT
Fitxak: 1.RQ6E055BNTCR.pdf2.RQ6E055BNTCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
RQ6E055BNTCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RQ6E055BNTCR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 30V 5.5A TSMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 356018 pcs Datuen fitxa 1.RQ6E055BNTCR.pdf2.RQ6E055BNTCR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TSMT6 (SC-95)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 5.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 1.25W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Beste izenak RQ6E055BNTCRTR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 355pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.6nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 5.5A (Ta) 1.25W (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 5.5A (Ta)