RQ5E025ATTCL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ5E025ATTCL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RQ5E025ATTCL
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CHANNEL 30V 2.5A TSMT3
Fitxak: 1.RQ5E025ATTCL.pdf2.RQ5E025ATTCL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RQ5E025ATTCLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RQ5E025ATTCL fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CHANNEL 30V 2.5A TSMT3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 151804 pcs Datuen fitxa 1.RQ5E025ATTCL.pdf2.RQ5E025ATTCL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TSMT3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 91 mOhm @ 2.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 1W (Tc) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SC-96 Beste izenak RQ5E025ATTCLDKR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 220pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 2.7nC @ 4.5V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza P-Channel 30V 2.5A (Ta) 1W (Tc) Surface Mount TSMT3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 2.5A (Ta)